FİLOTÜRK Araç Kiralama Hizmetleri A.Ş. 0342 337 16 16

KURUMSAL

BİZDEN HABERLER

FİLOTÜRK AİLESİ TOFAŞ ÜRETİM TESİSLERİNİ GEZDİ

Gaziantep’te araç kiralama sektörünün öncülerinden olan Filotürk ekibi, Türkiye’nin 3.büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş’ın Bursa’daki üretim tesislerini gezdi.

Geziye katılan Filotürk ekibi, 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş’ta, dakikada 1 araç üretilen fabrikayı yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldılar. Tofaş Fabrika Gezisinde, presten montaja üretim alanları rehber eşliğinde anlatıldı.

Geziye, Filotürk’ün üst düzey yöneticileri ile birlikte, oto yıkayan ekip ve saha görevlileri de dahil edilerek, tüm personellerin daha vizyonel bir bakış açısına sahip olmasına katkı sağlandı.

Genel Müdür Erhan Gündemir, Filotürk’ün tüm çalışanlarıyla bir aile olduğunu söyledi. Bu tür gezilerin şirket içerisindeki dayanışma ve kaynaşma duygularını da ön plana çıkarttığını ifade eden Gündemir, ekip ruhunu yakalayan şirketlerin hedefledikleri başarıya daha kolay ulaştıklarını söyledi.

Filotürk ekibi Tofaş gezisinin ardından bölgedeki tarihi ve turistik mekanları da birlikte gezerek, bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek, yaşadıkları anı ölümsüzleştirdi.DİĞER HABERLER

scroll up